1. Komplet podręczników i ćwiczeń zapewniony przez szkołę.

2. Plecak- lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.

3. Piórnik- powinny w nim znaleźć się:

• ołówki (2 średniej miękkości – B, 2B, najlepiej trójkątne),
  • dobra gumka myszka, linijka (krótka-mieszcząca się w piórniku) nożyczki, klej w sztyfcie,
  • kredki ołówkowe miękko kolorujące (podstawowe kolory- cienkie i grube), temperówka                    z pojemniczkiem, pióro (od drugiego semestru).

4. Zeszyty oxford:

• 16 kartowe w kratkę (po 2 sztuki)
  • 16 kartkowe w kolorowe linie (po 2 sztuki)

5. Materiały plastyczne:

• 2 bloki techniczne białe (najlepiej 240g/m2)
  • 2 bloki techniczne kolorowe  A4
  • papier kolorowy (mały)
  • kredki pastelowe suche
  • kredki bambino woskowe
  • plastelina (małe opakowanie)
  • twarda teczka z rączką, w której będą materiały plastyczne
  • od 2 semestru: farby plakatowe 6 kolorów + 2 pędzle (gruby, cienki), kubek niekapek

6. Strój galowy:

• dziewczynki: biała bluzka, granatowa lub czarna spódniczka, białe rajstopy, wizytowe buty
  • chłopcy: biała koszula, granatowe lub czarne spodnie, wizytowe buty.

7. Strój sportowy:

• biała koszulka, ciemne spodenki, tenisówki na jasnej podeszwie), worek na strój.

8. Obuwie na zmianę na jasnej podeszwie (w podpisanym worku).

Prosimy, aby każdy element wyprawki był podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka.

Jak przygotować dziecko do podjęcia nauki w szkole przed wakacjami:

• czynności samoobsługowe -toaleta, zmiana stroju wf, basen, sprawna zmiana obuwia
  • wspólne zakupy wyprawki
  • wydzielenie miejsca do pracy (biurko, oświetlenie, usunięcie bodźców rozpraszających – zabawek), stanowisko komputerowe (kamera, głośnik, zestaw słuchawkowy).

Zebranie dla rodziców przyszłych klas pierwszych:  27.08.2024 (wtorek) godzina 17:00.