Zawody: KOM – ID w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

26 września 2023 r. reprezentacja dziewcząt klas 4-6 naszej szkoły w składzie: Natalia O., Hanna S., Hanna D., Anastazja M., Ewa S, oraz Aleksandra K. wywalczyła V miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Dziewczęta bardzo dobrze się spisywały, prowadząc nawet na kilku zmianach. Jednak ostatecznie zabrakło trochę sił.
Składamy ogromne gratulacje dziewczętom za wytrwałość, charakter i wolę walki do końca i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Finalnie byliśmy 5 drużyną spośród 26 szkół biegnących w tej kategorii wiekowej, a więc V w Krakowie. W tym dniu startowała również reprezentacja dziewcząt klas 7-8, w składzie – Kornelia N., Zofia A., Daria Sz., Weronika N., Hanna T., Sandra Ł. zajmując ostatecznie XII miejsce z 16 szkół startujących w KOM – IMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Brawo DZIEWCZĘTA!