Płatne

Zajęcia pozalekcyjne

W szkole dostępna jest również szeroka dama zajęć pozalekcyjnych, które pomogą Ci rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć nowe doświadczenie. Wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy zapewnią wysoką jakość nauczania i indywidualne podejście do Twojego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

język angielski

Studio Językowe

Studio Językowe zaprasza Państwa dzieci na kursy języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 89. Studio Językowe s.c. jest spółką reprezentowaną przez Katarzynę Gołębiowską oraz Justynę Szurlej-Siepak. Jesteśmy absolwentkami filologii angielskiej z 20-letnią praktyką pedagogiczną oraz nauczycielkami dyplomowanymi. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego i polskiego jako obcego. Podczas naszej pracy dbamy o to, aby każdego z naszych Uczniów traktować wyjątkowo i indywidualnie – poświęcić mu należytą uwagę, zapewnić miłą atmosferę, wytłumaczyć materiał do końca. Dbając więc o komfort nauki naszych Uczniów, przygotowujemy własne materiały audio-wizualne, diagnozujemy potrzeby i cele Słuchaczy, a po zajęciach prosimy o informację zwrotną.

Z taką samą uwagą podchodzimy do zajęć z naszymi najmłodszymi uczniami w szkołach i zajęć indywidualnych. Dbamy o poziom naszych zajęć oraz kwalifikacje naszych lektorów. Stwarzamy im możliwości rozwoju, służymy radą, monitorujemy.

Wierzymy, że nauka każdego języka obcego powinna być dla każdego ucznia przyjemnością ale wiemy również, że wiedzę należy egzekwować a wymagania jasno stawiać. Zdajemy sobie sprawę, że język jest narzędziem więc w naszym Studio kładziemy nacisk na mówienie i komunikację. Tego chcemy nauczyć każdego młodego i dorosłego Słuchacza.

WTOREK:

hobby

Zajęcia szachowe

Akademia Logicznego Myślenia Logicum

Zapraszamy na zajęcia szachowe prowadzone przez firmę Akademia Logicznego Myślenia Logicum. Wykwalifikowani instruktorzy wprowadzą dzieci w świat szachów. Na zajęciach rozwijamy logiczne myślenie, kreatywność, dążenie do celu, postawy fair play i wiele, wiele innych.

Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach podstawowa oraz kontynuująca, poniedziałki 13:40 oraz 14:30. Średni koszt zajęć to 100 złotych miesięcznie.

Zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK:
13:40 – 14:25  - grupa początkująca – sala A10
14:30 – 15:15 - grupa zaawansowana – sala A10

Jiu-Jitsu

Shihan Jerzy Kukliński

Jiu-Jitsu dobre ćwiczenia ogólnorozwojowe dla dzieci.

Na zajęcia zaprasza Shihan Jerzy Kukliński 6 DAN JiuJitsu; 2 DAN Karate.
Trener Mistrzów Europy i Polski.

Zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzimy nieprzerwanie od września 1999 roku w SP 89 os. Piastów 34a w Krakowie, oraz w kraju i od 2013 również za granicą w Monachium.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4-go roku życia, zarówno dziewczynki jak i chłopców.
Jiu jitsu to starojapońska sztuka walki, służąca samoobronie uczy nie tylko mistrzostwa ruchu, ale także doskonali sferę duchową i umysłową.

Każdy trening Jiu-Jitsu wymaga wzmożonej uwagi, poprawiając wydatnie u dzieci zdolności do koncentracji i samodyscypliny.

WTOREK:

CZWARTEK:

taniec

Taniec towarzyski

Sportowy Klub Taneczny Pasja

Podczas zajęć dzieci poznają tańce towarzyskie oraz podstawy
innych stylów tanecznych. Dzieci poznają tańce latynoamerykańskie, takie jak: samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive, jak i tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, quickstep, ale także salsa, rock and roll, polka, krakowiak, polonez, taniec dyskotekowy, a także mnóstwo zabaw tanecznych i układów choreograficznych do popularnych przebojów.
Poprzez zabawę i ćwiczenia rytmiczne dzieci poznają różne style taneczne.
Zajęcia z tańca uczą dyscypliny, poprawiają koordynacje ruchową, uczą panowania nad własnym ciałem, poprawiają sylwetkę.
Dzieci nabierają odwagi, pokonują tremę przed występami przed publicznością.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także trenerką II klasy i współzałożycielką
Sportowego Klubu Tanecznego „Pasja” Kraków Panią Anetę Mikoś.

PONIEDZIAŁEK:
15:15 – 16:00 - klasy 2 (kontynuacja) – grupa zaawansowana