13 marca nasza szkoła otworzyła się dla dzieci (planujących naukę w naszej placówce od września) i ich rodziców. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Można było poznać tajemnice figur geometrycznych, pobawić się po hiszpańsku, pomagały pacynki, tablice interaktywne budziły duże zainteresowanie, ale największy ubaw był na informatyce, gdzie można było sterować prawdziwym robotem. Obie świetlice oraz klasy młodszych uczniów stały otworem, a Panie wychowawczynie odpowiadały na wszystkie pytania. Sekretariat pracował na pełnych obrotach. Na koniec zaproszono wszystkich na salę gimnastyczną, gdzie uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali pokaz artystyczny. Zachwyciły wszystkich wyjątkowo energetyczne Cheerleaderki z klasy 3b i 3c. Podziw wzbudził taniec z szarfami w wykonaniu uczennic klasy 4b, a przyczyną wielu wzruszeń był występ zespołu wokalnego uczennic klasy 8b i 5a. To był bardzo udany dzień. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!