Pierwszego czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Dziecka. To wyjątkowe święto mające na celu uczczenie wszystkich dzieci i młodzieży oraz podkreślenie ich praw i potrzeb. W tym roku uczniowie świetlicy, klas pierwszych oraz 2a ozdabiali farbami swoje płócienne torby.
read moreDziękuję Ci Mamo za każdy dzień, za Twoje serce i bezwarunkową miłość.❤️Z okazji Dnia Mamy uczniowie klas pierwszych i 2a tworzyli upominki dla swoich mam.
read moreW klasie 3b świętowaliśmy Dzień Dziecka w pełnym radości i dobrej energii stylu. Uczniowie rozpoczęli dzień emocjonującą rywalizacją w grach planszowych, w których liczyły się spryt, strategia i odrobina szczęścia. Po zmaganiach czekała na wszystkich słodka niespodzianka — rodzice zaprosili klasę na…
read moreUczniowie klasy 3b przygotowali własne, pyszne i zdrowe jogurty owocowe w ramach klasowego wydarzenia „Kolorowe i owocowe jogurty”. Dzieci samodzielnie komponowały swoje jogurtowe smakołyki, udowadniając, że zdrowe drugie śniadanie można zrobić szybko, prosto i z naturalnych składników. Podczas zajęć uczniowie rozmawiali także…
read more
