Wyniki konkursu plastycznego „Zaczytana szkoła” dla klas IV-VI

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Zaczytana szkoła” dla uczniów klas IV-VI. Celem zorganizowanego konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych, twórczej inwencji dzieci oraz promowanie czytelnictwa wśród uczniów.

Zadaniem uczniów z klas IV-VI było wykonanie pracy plastycznej promującej czytelnictwo w naszej szkole. Interpretację tematu pozostawiliśmy uczestnikom konkursu. Na konkurs wpłynęło 56 prac plastycznych uczniów z klas IV, V i VI. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i zdolnościami plastycznymi, ciekawie zinterpretowali temat konkursu z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Jury konkursu wyróżniło prace następujących uczniów:
Szymon Sarewicz z klasy IVb (I miejsce),
Julia Pieczonka z klasy Vc (II miejsce),
Filip Dejewski z klasy Vc (III miejsce),
Alicja Ochocka z klasy IVb (III miejsce),
Kinga Bugańska z klasy Vb (wyróżnienie),
Julia Lewińska z klasy Vc (wyróżnienie),
Olga Okrutniak z klasy Va (wyróżnienie),
Kacper Wąsik z klasy VIa (wyróżnienie).
Serdecznie gratulujemy!

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP