Konkurs plastyczny „Bohaterowie z moich ulubionych książek”

Świetlica szkolna zaprasza uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt. „Bohaterowie z moich ulubionych książek”. Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych, inwencji twórczej dzieci oraz promowanie czytelnictwa.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej swojego ulubionego bohatera książkowego. Technika wykonania pracy jest dowolna (farby, pastele, wydzieranka, wycinanka, wyklejanka itp.), prace powinny być płaskie w formacie A3. Prace konkursowe należy przynosić do świetlicy szkolnej do dnia 30.03.2017r. Każdą pracę należy podpisać na odwrocie (imię, nazwisko i klasa). Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP