Rok Szkoły w Ruchu - obszar 4

ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE

OBSZAR 4: UDZIAŁ NAUCZYCIELI WYCH. FIZYCZNEGO W SZKOLENIACH O TEMATYCE ZDROWOTNEJ/RUCHOWEJ.

Nauczyciele z naszej szkoły uczestniczą w szkoleniach o różnej tematyce,poniżej przedstawiamy te,które dotyczyły tematyki zdrowotnej/ruchowej.
W tym roku szkolnym braliśmy udział w seminarium pt.Nowoczesne wych. fizyczne - nowoczesny nauczyciel. Wykorzystanie technologii informatycznych w pracy nauczyciela wych. fizycznego. Organizowane było w ramach projektu "Praktyczne Wychowanie Fizyczne. Opracowanie i wdrożenie nowatorskiego Programu Praktyk Pedagogicznych na kierunku nauczycielskim Wych. Fizyczne na AWF w Krakowie".
Drugie szkolenie było organizowane przez Małopolski Okręgowy Związek Rugby, z zakresu Rugby Tag. Jest to bezkontaktowa gra owalną piłką,polegająca na położeniu piłki w określonym miejscu, a także na zrywaniu szarf (tag) w celu zatrzymania przeciwnika.
Mamy nadzieję, że współpraca ze Związkiem Rugby pozwoli na propagowanie i rozwinięcie tej dyscypliny wśród dzieci z naszej szkoły.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP