Świetlica na Rodzinnym Kolędowaniu

W czwartek 23 stycznia br. po raz drugi w naszej szkole odbyło się rodzinne kolędowanie. W tym roku uczennice: Julia Halek, Emilia Leńczowska i Daria Wójtowicz reprezentowały świetlicę szkolną śpiewając cztery kolędy: "Wśród nocnej ciszy", "Przybieżeli do Betlejem", "Jezus malusieńki" oraz "Gdy się Chrystus rodzi".

Uczennice przepięknie zaśpiewały idealnie oddając treść i nastrój poszczególnych kolęd. Ich mamy dołożyły wszelkich starań, by dziewczynki w strojach aniołów dodatkowo podkreśliły wyjątkowość tego wieczoru, pełnego śpiewu kolęd i pastorałek. Rodzicom bardzo dziękuję za ich pomoc i zaangażowanie w pracę świetlicy.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP