Targi Książki w Krakowie

Targi Książki w Krakowie to największe święto miłośników książki w Polsce.  Odbywają się raz w roku, na przełomie października i listopada, od 17 lat. Skupiają na setkach stoisk wszystkich ważniejszych wydawców, prezentują tysiące książek a na czytelników czekają spotkania z ulubionymi autorami, którzy chętnie rozdają autografy i… uśmiechy.

Na Targach Książki można nabyć wiele cennych książek oraz zapoznać się z aktualną ofertą wydawniczą. Bardziej uważni młodzi miłośnicy literatury mogą wziąć udział w wielu konkursach z cennymi nagrodami a na pozostałych czekają kolorowe zakładki do książek, baloniki, przypinki i inne targowe pamiątki.

Tradycją naszej biblioteki  stały się wycieczki na Targi Książki, które od kilku lat są organizowane przez nauczyciela-bibliotekarza przy współpracy z zaprzyjaźnionymi wydawnictwami (sponsorzy książek dla biblioteki oraz biletów wstępu dla uczniów). 

 

Elżbieta Furtak - Wiśniewska

 

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP