Rok Szkoły w Ruchu - obszar 6

ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE
OBSZAR 6: ZORGANIZOWANIE I PRZEPROWADZENIE KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z ZAKRESU AKTYWNEGO TRYBU ŻYCIA, BEZPIECZEŃSTWA LUB ZDROWIA.

1. Zajęcia zorganizowane w ramach współpracy z TKKF Apollo, Domem Kultury Mirage, Spółdzielnią mieszkaniową Mistrzejowice Północ.

26 listopada 2013 roku rozegraliśmy z SP-144 dwa mecze "Dwóch ogni" klas 4 dziewcząt i chlopców w ramach XXII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice Północ.

Reprezentacja szkoły dziewcząt w składzie:
Anna Grabka, Aleksandra Matulska (4d), Aleksandra Kubiak, Gabriela Kubiak, Laura Burkat, Anna Raczyńska, Aleksandra Węgrzycka, Katarzyna Szydło, Natalia Wazowicz i Laura Polowiec (4c) pokonały drużynę dziewczą z SP-144 26:7, natomiast chłopcy w składzie: Dawid Wassermann, Dominik Łyko, Patryk Łyko, Jakub Sawicki, Mateusz Dziura, Patryk Gorczyca, Miłosz Lis (4b), Jan Irzyk, Norbert Golara i Miłosz Strzeboński (4d) pokonali reprezentację chłopców Sp-144 24:10. Gratulujemy zwycięstwa i wspaniałej postawy sportowej.

zawody1

 

 

 

 

zawody3

 

recznach1

 

recznach2

 

9 grudnia 2013 roku odbyły się "Mikołajkowe wyścigi rzędów" dziewcząt i chłopców klas 4 - 6. Po zaciętej rywalizacji zremisowaliśmy ze SP 144.

 

P1290993

 

P1300004

 

P1300007

 

13 marca 2014 roku rozegraliśmy turniej piłkarzyków oraz rzutek. Tym razem zwyciężyliśmy w kategorii rzutek chłopców.

rzutki

rzutki2

2. Akademia siatkówki – Założeniem tego projektu jest stworzenie grupy ośrodków organizujących treningi  piłki siatkowej dla dzieci i młodzieży, gdzie każdy zainteresowany może skorzystać z zajęć z wykwalifikowaną kadrą szkoleniową.Podstawowym celem powyższych działań jest popularyzacja siatkówki jako wiodącej dyscypliny sportu w Polsce w kontekście zbliżających się Mistrzostw Świata w 2014 roku, których nasz kraj będzie gospodarzem.  W naszej szkole   zorganizowano takie zajęcia, cieszą się dużym zainteresowaniem, szczególnie w klasach 1-4. Prowadzone są  przez trenera piłki siatkowej.

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP