Rok Szkoły w Ruchu - obszar 8

ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE

OBSZAR 8: AKTYWNOŚĆ W GRONIE RODZINY.

Nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy klas rozumieją, że aktywność fizyczna, codzienny ruch korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, sprawność umysłową oraz prawidłową sylwetkę uczniów. Organizują zajęcia ruchowe dla całych rodzin. Poniżej przedstawiam kilka które odbyły się w naszej szkole:


1.Aktywny Dzień Babci i Dziadka:
W dniu 24 stycznia 2014 r. Szkole Podstawowej nr 89 w Krakowie odbyło się spotkanie uczniów klas 1 – 3 z okazji Dnia Babci i Dziadka pod hasłem AKTYWNOŚĆ W GRONIE RODZINY . Po części oficjalnej uczniowie wspólnie z członkami swoich rodzin uczestniczyli w różnych formach aktywności ruchowej. Przy muzyce wspólnie z wnukami dziadkowie i babcie spędzili miło czas. Spotkanie to przyczyniło się do integracji rodziny przy grach i zabawach ruchowych. W jakiej kondycji fizycznej są dziadkowie i babcie uczniów naszej szkoły można zobaczyć na zdjęciach .

 

babcia1

 

babcia2

 

 

babcia3

 

babcia4

 

2. Spotkania integracyjnego dla uczniów klas czwartych i ich rodziców ,,Razem w domu i w szkole”.
W listopadzie 2013r w naszej szkole odbył sie konkurs "Razem w domu i w szkole”. W konkursie brali udział uczniowie klas czwartych z wychowawcami, nauczycielami przyrody, matematyki, wychowania fizycznego oraz rodzicami. Uczniowie i rodzice rywalizowali między sobą w konkurencjach przyrodniczych, matematycznych, muzycznych, sportowych i w zakresie języka angielskiego. Udowodnili, że społeczność szkolna może się wspólnie bawić. Szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także miejsce spotkań uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

 

razem1

 

razem2

 

 

razem3

 

razem4

 

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP