Bezpiecznie Tu i Tam

Szanowni Rodzice, zachęcamy do wzięcia udziału w kursie internetowym Bezpiecznie Tu i Tam, organizowanym przez Fundację Orange. Ciekawe i darmowe materiały pomogą Państwu zapewnić bezpieczeństwo młodym internautom.

Kurs składa się z pięciu modułów tematycznych w formie Wyzwań, które rodzic może zrealizować po kolei w dowolnym czasie. Każdy moduł rozpoczyna się krótkim wideo i animacją, które w przystępny sposób prezentują podstawowe zagadnienia. Aby pogłębić wiedzę, warto zapoznać się z dodatkowymi materiałami edukacyjnymi, można też zadać pytanie ekspertowi poprzez specjalny formularz. Przejście jednego modułu kursu trwa około 20 minut. Korzystanie z kursu jest bezpłatne, a dla zalogowanych użytkowników dostępne są pamiątkowe certyfikaty, możliwość śledzenia postępów i konkursy.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p