Wolontariat w klasach IIe i IIIf

Już po raz kolejny uczniowie klasy IIe i IIIf podjęli działania wolontariatu na rzecz podopiecznych Hospicjum Św. Łazarza. Od lat współpracujemy z tą placówką i staramy się zachęcać naszych wychowanków do bezinteresownej pomocy innym ludziom.

W związku z tym, w grudniu zorganizowałyśmy popołudniowe spotkanie obu klas z rodzicami i wykonaliśmy świąteczne stroiki, które zostały przekazane naszym Przyjaciołom z hospicjum. Dzięki temu darowi chorzy ludzie przebywający z dala od swoich domów mogli poczuć magię świąt i choć na chwilę zapomnieć o swoim cierpieniu. My natomiast czuliśmy wielką radość z tego, że mogliśmy coś zrobić dla innych. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP