Łańcuch Bożonarodzeniowy

W ubiegły piątek odbyła się II Edycja Konkursu na Najdłuższy Łańcuch Bożonarodzeniowy z zawieszkami w języku polskim i angielskim. W tym roku w konkursie udział wzięło pięć klas drugich. Poziom wykonanych łańcuchów był bardzo wysoki, dlatego bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców.
Postanowiliśmy więc przydzielić miejsce I aż trzem klasom, IIa za estetykę wykonania zarówno łańcucha, jak i zawieszek oraz długość, IIb za bezkonkurencyjnie długi łańcuch oraz IIe za estetykę wykonania łańcucha i wyjątkowe zawieszki. Klasy IIc i IId uplasowały się na miejscu II z bardzo oryginalnymi i niepowtarzalnymi łańcuchami. Nie było miejsca III. Wszystkie klasy otrzymają w tym roku nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Długości łańcuchów zostały zmierzone przez specjalnie powołaną komisję, a wyniosły one:
IIa – 110 krokomierzy (w skrócie km)
IIb – 429km
IIc – 37km
IId – 47km
IIe – 21km
Podobnie jak w roku ubiegłym, zwycięskie łańcuchy umilają nam przerwy dekorując pięknie korytarz A. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Klasa 4a z wychowawcą – Jowitą Sęczkowską.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP