Kwesta na rzecz Hospicjum Św. Łazarza

30 października, w niedzielę na Cmentarzu Batowice grupa uczniów z klasy IIIF pod opieką wychowawcy kwestowała na rzecz potrzebujących z Hospicjum Św. Łazarza. Ania Olszańska, Natalia Kusz, Laura Biela, Krzysztof Klimczyk i Kacper Biela z klasy IId pomimo zimna, stali i zachęcali odwiedzających groby swoich bliskich do wsparcia tego szczytnego celu.

W tym charytatywnym dziele dzieciom pomagały ich mamy, które z równym zaangażowaniem, jak ich pociechy kwestowały dla hospicjum. To bardzo budujący fakt, że są wśród naszych uczniów tacy, co bez wahania gotowi są poświęcić swój wolny czas dla drugiego człowieka. Wolontariat w szkole wśród dzieci i młodzieży jest promowany na różne sposoby. My od lat współpracujemy z Hospicjum Św. Łazarza i staramy się brać czynny udział w przedsięwzięciach związanych z tą instytucją. Ważne jest, by w dzieciach już od najmłodszych lat wypracować postawy prospołeczne, żeby w przyszłości Ci młodzi ludzie byli gotowi do pomocy innym. Takie działania właśnie temu służą i sprzyjają.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP