SZKOLNY PRZEJAZD ROWEROWY

W imieniu Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów oraz Urzędu Miasta Krakowa zapraszamy wszystkich krakowskich uczniów wraz z rodzicami, nauczycieli i wychowawców na wspólny przejazd rowerowy w ramach Szkolnego Masowego Przejazdu Rowerowego.

Data: 23 kwietnia – sobota – o godz. 9.15
START: łąka przy Ogrodzie Doświadczeń (cała trasa rozrysowana jest na stronie stowarzyszenia pod adresem, który znajduje się na końcu tej wiadomości)
Szkolny Masowy Przejazd Rowerowy oznacza, że gośćmi wydarzenia będą uczniowie z rodzicami , nauczyciele z krakowskich szkół. Szczególne zaproszenie kierujemy do 25 krakowskich szkół, które biorą udział w projekcie STARS, promującym poruszanie się na rowerze i pieszo, w którym członkowie naszego Stowarzyszenia pełnią rolę doradców.
Przejazd rozpocznie się na łąkach przy Ogrodzie Doświadczeń, a zakończy na Błoniach ok. godz. 10.15. Istnieje możliwość dołączenia się do peletonu ok godz. 9.45 na Rondzie Grunwaldzkim (sugerujemy oczekiwanie na peleton po stronie północno-wschodniej ronda).
Dla grupy, która przyjedzie najliczniejszą reprezentacją przygotowaliśmy nagrody-niespodzianki. Nagrody czekają też na indywidualnych rowerzystów, którzy dojadą z nami do mety! :-)
Przejazd będzie eskortowany i zabezpieczany przez krakowską policję i Straż Miejską.
Trasa przejazdu:
łąki przy Ogrodzie Doświadczeń – Al. Pokoju – rondo Grzegórzeckie – al. Powstania Warszawskiego – rondo Mogilskie – ul. Lubomirskiego – ul. Stwosza – tunel św. Rafała Kalinowskiego – ul. Pawia – al. Słowackiego – al. Mickiewicza – al. 3 Maja – Błonia
Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: http://kmr.org.pl/szkolny-masowy-przejazd-rowerowy-2016/


Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP