Transmisja z Antarktyki dla klas 3

Dnia 9 marca uczniowie klas trzecich brali udział w transmisji z Antarktyki pt. „Co to jest czarno-białe i lubi zimną wodę?”. Lekcja online była poświęcona jednym z najbardziej sympatycznych zwierząt, jakimi są pingwiny.

Dowiedzieliśmy się jakie pingwiny można spotkać w okolicy Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego, jakie są zachowania „adelek”, „policjantów” oraz dlaczego w marcu widok „pingwiniska” wywołuje smutek. Wszystkim lekcja bardzo się podobała, uczniowie z zachwytem oglądali filmiki jak pingwiny bawią się w wodzie i na śniegu.

Maria Cygal

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP