Spotkanie ze Św. Mikołajem

W czwartek 4 grudnia,  uczniowie klas trzecich wyruszyli na spotkanie ze św. Mikołajem. Mikołaj odwiedził Teatr Współczesny i zaprosił dzieci na spektakl przygotowany z myślą o najmłodszym widzu pt. „Królowa Śniegu”. Była to adaptacja klasycznej opowieści Andersena, która wprowadziła dzieci w baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem.

Po spektaklu św. Mikołaj rozdał dzieciom prezenty. Pani Dorotka Grabowiecka zadeklamowała przed Mikołajem wiersz…. Mikołaj był pod wrażeniem! Pani Halinka Strumińska zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i zaśpiewała piosenkę pt. „Jingle Bells” a pani Małgosia Buchaniec przygotowała z tego fotorelację.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP