Szkoła Promująca Zdrowie

Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie
dla Szkoły Podstawowej nr 89 w Krakowie.

Szkoła Podstawowa nr 89 w Krakowie realizuje program szkół promujących zdrowie od 2003 roku. W 2004 szkole przyznano Wojewódzki Certyfikat Szkoły Promującej Zdowie. Od tego czasu placówka systematycznie realizuje działania prozdrowotne. 

W ostatnich latach społeczność szkolna podjęła liczne działania w celu odnowienia certyfikatu .
Za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechnienia wiedzy z zakresu edukacji prozdrowotnej i ekologicznej w dniu 17 listopada 2014r. Małopolski Koordynator Szkół Promujących Zdrowie odnowił certyfikat naszej szkole.

Aktualne działania szkoły mają charakter holistyczny. Szkoła jest środowiskiem ,której społeczność nie tylko uczy się i pracuje, ale dobrze się czuje, nawiązuje kontakty z innymi, przeżywa sukcesy, czasem porażki, odpoczywa, bawi się , a więc nie jest miejscem tylko wywiązywania się z obowiązków.
Działania szkoły zostały zaprezentowane na stronie Małopolskiego Kuratorium Oświaty w dobrych praktykach szkół promujących zdrowie w celu upowszechnienia wiedzy i doświadczeń z zakresu zdrowia i profilaktyki problemów dzieci i uczniów.

certyfikat

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP