Apel z okazji Święta Niepodległości

W tym roku klasy pierwsze, uczniowie zerówki oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola Akuku wspólnie świętowali 11 listopada. Uroczysty apel poprzedziła krótka prezentacja multimedialna, która była lekcją historii dla najmłodszych. Miłym zaskoczeniem było to, że nasi podopieczni wiedzą z czym związane jest święto obchodzone 11 listopada, na czym polega bycie patriotą i znają symbole narodowe.

To ważne, by już od najmłodszych lat wpajać dzieciom miłość i szacunek do Ojczyzny. Następnie uczestnicy spotkania wspólnie odśpiewali pieśni patriotyczne. Uczniowie klasy If i 0 przygotowali wiersze o tematyce niepodległościowej. Wyrecytowali je z wielką powagą i przejęciem.

Po apelu uczniowie klasy If i goście z przedszkola Akuku uczestniczyli w zajęciach plastycznych, gdzie w grupach wykonali flagi biało-czerwone. Jedną przedszkolaki zabrały do siebie a druga została w szkole. Zadanie plastyczne sprawiło dzieciom wiele radości, polegało bowiem na tym, by za pomocą pieczątek z dłoni wykonać białą lub czerwoną część flagi. Na zakończenie tego ważnego wydarzenia zrobiono pamiątkowe zdjęcie i jeszcze raz zaśpiewano "Przybyli ułani pod okienko".

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP