Kraków - moje miasto

Dnia 4 marca 2014roku w naszej szkole odbył się I etap Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Krakowie  dla klas trzecich pod hasłem ,,Kraków- moje miasto''. Do udziału w turnieju zgłosili się następujący uczniowie z klas trzecich: Zuzanna Kluba,Gabriela Jonas, Alicja Szczepańska, Agata Jaworska,  Maria Macheta,Filip Kogut, Julia Szlosek, Wiktoria Strzelec, Magdalena Kania, Zuzanna Tokarz, Aleksandra Kocerba, Natalia Jasińska.
Uczniowie rozwiązywali test składający się z 7 pytań otwartych. Po podliczeniu punktacji do dalszego etapu X Międzyszkolnego Turnieju o Krakowie, który odbędzie się 3 kwietnia w SP nr 126 zakwalifikowali się następujący uczniowie ;
Julia Halek z kl.3cZwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.     
Turniej przeprowadziła Jolanta Karbowniczak.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP