PODSUMOWANIE AKCJI PIELUSZKA OD ZAJĄCZKA

Mimo trudnej sytuacji w jakiej obecnie jesteśmy udało nam się przeprowadzić akcję PIELUSZKA OD ZAJĄCZKA. Sukces ten zawdzięczamy wszystkim osobom, które dołączyły do tego przedsięwzięcia i przekazały dary dla dzieci z hospicjum Alma Spei.

W ich imieniu pragniemy serdecznie podziękować za każdy gest dobrej woli. Oto wyniki tegorocznej zbiórki.
- pampersy i inne pieluszki – 75 paczek
- chusteczki nawilżające – 207 paczek
- mydło w kostce – 50 sztuk
- żele/płyny do kąpieli/szampony – 105 sztuk
- kremy ochronne i kremy do rąk – 33 sztuki
- mydło w dozowniku – 8 sztuk
- oliwki – 12 sztuk
- gąbki – 61 sztuk
oraz patyczki do uszu, waciki, szczoteczki do zębów, zwykłe chusteczki.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy przeliczali zebrane dary, segregowali je, pakowali do pudeł i przetransportowali do samochodu hospicjum Alma Spei. Darów było tak wiele, że nie zmieściły się w samochodzie firmowym. Resztę paczek odwieźliśmy własnym transportem. Składamy podziękowania także pani Ewie z portierni, która dołączyła do wolontariuszy i wspólnie z nimi przygotowała paczki.
Jednocześnie pragniemy poinformować, że oprócz zbiórki pampersów niektóre klasy przygotowały także paczki żywnościowe dla rodzin podopiecznych hospicjum Alma Spei. Paczki te wraz z pampersami zostały przekazane pracownikom hospicjum 16 marca 2021 r. Dziękujemy następującym klasom za przeprowadzenie zbiórek żywności i przygotowanie paczek świątecznych:
1b z p. Anna Majkowską
3c z p. Ewą Majcherczyk
6b z p. Beatą Jacewicz
7c z p. Katarzyną Jarosz
Zapraszamy do fotorelacji z prac wolontariuszy!
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

 

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP