Kwiatek nadziei dla Hospicjum św. Łazarza

Czas, w którym przyszło nam żyć w ostatnich tygodniach nie należy do łatwych. Musimy jednak mieć świadomość, że są wśród nas tacy, którzy w związku z panującą epidemią mają wyjątkowo ciężko. Teraz nasze oczy skierowały się w stronę Podopiecznych Hospicjum św. Łazarza.

Dzieciaki z klasy III d wraz z Rodzicami i wychowawcą postanowili przekazać odrobinę nadziei i radości poprzez kartkę „Kwiatek nadziei” oraz „Słodkie ciasteczko na dobry nastrój”. Po ogłoszeniu akcji uczniowie naszej szkoły oraz grupa dzieci z Przedszkola nr 152 z grupy 5 przygotowały przepiękne pocztówki, których motywem przewodnim był kwiatek, a na nim napis „Jestem z Tobą” i imię dziecka. W ten sposób chcieliśmy chorych w czasie, kiedy ich najbliżsi nie mogą odwiedzać, zapewnić o naszej pamięci. Natomiast w niedzielę ruszyła akcja „Ciasteczko na dobry nastrój”. Grupa uczniów z klasy III d wraz z Rodzicami zabrała się do wypieków kruchych ciasteczek. Słodkości wraz z kartkami zostaną podarowane naszym Przyjaciołom z hospicjum.
Mamy nadzieje, że ten niewielki gest wrażliwych serc choć na chwilę przyćmi ból, tęsknotę za bliskimi.
Dziękuje bardzo moim Wychowankom i Ich Rodzicom oraz Przedszkolakom za postawę, która daje wiarę w drugiego człowieka.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP