Majowe Święta w III d

Maj to wyjątkowy miesiąc, w którym cała przyroda budzi się do życia. To także czas, gdzie Polacy pamiętają o Swojej Ojczyźnie świętując Dzień Flagi i Święto uchwalenia Konstytucji. Uczniowie klasy III d postanowili Swój patriotyzm wyrazić w poezji i rysunku stworzonym przez siebie.

Zazwyczaj te święta obchodziliśmy uroczyście w naszej szkole organizując apele, przedstawienia teatralne czy występy wokalno – taneczne. Niestety epidemia panująca w tym roku spowodowała, że utknęliśmy na kilka tygodni w swoich domach. Nie możemy razem świętować, ale możemy w inny sposób pokazać, że kochamy naszą Ojczyznę. Wystarczy przeczytać poniższe utwory wymyślone przez dzieci, żeby zobaczyć, co „gra w ich małych sercach”.
Mam nadzieję, że choć w małym stopniu przyczyniliśmy się do tego, że każdy kto zapozna się z tym materiałem poczuje ducha patriotyzmu i będzie dumny z tego, że jest Polakiem.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p