Majowe Święta w III d

Maj to wyjątkowy miesiąc, w którym cała przyroda budzi się do życia. To także czas, gdzie Polacy pamiętają o Swojej Ojczyźnie świętując Dzień Flagi i Święto uchwalenia Konstytucji. Uczniowie klasy III d postanowili Swój patriotyzm wyrazić w poezji i rysunku stworzonym przez siebie.

Zazwyczaj te święta obchodziliśmy uroczyście w naszej szkole organizując apele, przedstawienia teatralne czy występy wokalno – taneczne. Niestety epidemia panująca w tym roku spowodowała, że utknęliśmy na kilka tygodni w swoich domach. Nie możemy razem świętować, ale możemy w inny sposób pokazać, że kochamy naszą Ojczyznę. Wystarczy przeczytać poniższe utwory wymyślone przez dzieci, żeby zobaczyć, co „gra w ich małych sercach”.
Mam nadzieję, że choć w małym stopniu przyczyniliśmy się do tego, że każdy kto zapozna się z tym materiałem poczuje ducha patriotyzmu i będzie dumny z tego, że jest Polakiem.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP