Lato czeka

10 czerwca w ramach imprezy plenerowej „Lato czeka”, nasza kolorowa i wesoła świetlicowa grupa reprezentowała  szkołę. Imprezę zorganizował w Parku Tysiąclecia Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy. Dzieci z Koła Tanecznego prowadzonego przez panią Bogumiłę Suchanek-Cichy zatańczyły brawurowo taniec ze wstążkami oraz finałową „Czekoladę”.
Przy piosence zaprezentowanej przez dzieci z Koła Wokalnego, nad którym pieczę sprawuje pani Ewa Majcherczyk, widzowie nie mogli ustać w miejscu. A skecz grupy „Teatrzyk z mokrą głową” rozbawił i młodszych i tych nieco starszych. Wisienką na tarocie był nasz konferansjer – Aleksander Bąk, który wspaniale przykuwał uwagę widowni.  Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się nam stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, za co bardzo dziękuję naszym wspaniałym, zdolnym artystom, a przede wszystkim paniom: Bogumile Suchanek-Cichy i Ewie Majcherczyk.
Za zadęcia dziękujemy panu Mariuszowi Macheta.