Lato czeka

10 czerwca w ramach imprezy plenerowej „Lato czeka”, nasza kolorowa i wesoła świetlicowa grupa reprezentowała  szkołę. Imprezę zorganizował w Parku Tysiąclecia Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy. Dzieci z Koła Tanecznego prowadzonego przez panią Bogumiłę Suchanek-Cichy zatańczyły brawurowo taniec ze wstążkami oraz finałową „Czekoladę”.
Przy piosence zaprezentowanej przez dzieci z Koła Wokalnego, nad którym pieczę sprawuje pani Ewa Majcherczyk, widzowie nie mogli ustać w miejscu. A skecz grupy „Teatrzyk z mokrą głową” rozbawił i młodszych i tych nieco starszych. Wisienką na tarocie był nasz konferansjer – Aleksander Bąk, który wspaniale przykuwał uwagę widowni.  Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się nam stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, za co bardzo dziękuję naszym wspaniałym, zdolnym artystom, a przede wszystkim paniom: Bogumile Suchanek-Cichy i Ewie Majcherczyk.
Za zadęcia dziękujemy panu Mariuszowi Macheta.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP