„Moje zdrowie i nie tylko..."

W świetlicy szkolnej w ramach Szkoły Promującej Zdrowie odbył się cykl zajęć dla uczniów klas III uczęszczających do świetlicy. „Moje zdrowie i nie tylko…” Zajęcia obejmowały zagadnienia powiązane tematycznie:


• Środki uzależniające.
• Skutki palenia papierosów, picia alkoholu, zażywania narkotyków.
• Dbam o swoje zdrowie – odmawiam.
• Zdrowy wypoczynek.
• Zdrowo się odżywiam.
Celem przeprowadzonych zajęć było dostarczenie uczniom wiedzy na temat szkodliwości używek, rozwijanie umiejętności życiowych sprzyjających zdrowiu fizycznemu i psychicznemu oraz dostrzeganie przez młodego człowieka potrzeby dokonywania odpowiedzialnych wyborów. Przekazywanie wiedzy było dostosowane do wieku wychowanków. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, zdawały dużo pytań do poruszanych tematów. Same również miały wiele przemyśleń i obserwacji, którymi dzieliły się z pozostałymi uczestnikami.

Prowadząca zajęcia, Ewa Majcherczyk.

Komunikaty

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do klas pierwszych, dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

 


 

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP