Dzień Dinozaura w świetlicy

W poniedziałek 26 lutego obchodziliśmy w świetlicy Dzień Dinozaura. Dzieci w tym dniu obejrzały prezentację multimedialną na temat tych prehistorycznych gadów i wzięły udział w drużynowym quizie wiedzy. Uczniowie uczestniczyli także w zajęciach plastycznych oraz zabawach ruchowych zorganizowanych w świetlicy.

Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat prehistorycznych gadów, jak wyglądały dinozaury, skąd wiemy o ich istnieniu i dlaczego wymarły. Dzieci poznały także na czym polega praca paleontologa. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę o dinozaurach uczestnicząc w drużynowym turnieju – quizie wiedzy. Dzieci chętnie wzięły udział w zajęciach plastycznych, wykonywały makietę parku jurajskiego, rysowały i wycinały szablony dinozaurów.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP