Zajęcia otwarte z kółka plastyczno-teatralnego

Dnia 9 grudnia 2013 roku odbyły się zajęcia otwarte z kółka plastyczno-teatralnego, realizowanego w ramach innowacji pedagogicznej „W świecie lalek teatralnych”. Na spotkanie przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Zadaniem rodzinnych drużyn było wykonanie anioła z kuchennej, drewnianej łyżki.

Zarówno dzieci jak i ich rodzice z wielkim zaangażowaniem podjęli trud wykonania lalki. Okazało się, i mali, i duzi, mają niesamowity potencjał twórczy. Już po chwili ze zwykłych drewnianych łyżek zaczęły powstawać przecudnej urody anioły. Atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była przyjazna i pełna radości. Miło patrzyło się na świetnie współpracujących rodziców ze swoimi dziećmi. Wykonane anioły będą mogły się zaprezentować na piątkowym spotkaniu z przedszkolakami. Wtedy to dzieci użyczając lalkom swoich głosów przy betlejemskiej stajence, w anielskim stylu, wyśpiewają znane kolędy.

Cieszę się bardzo, że zajęcia podobały się wszystkim uczestnikom. Dziękuję za miłe słowa, za to, że Państwo zawsze tak chętnie współpracują ze szkołą.

Anna Majkowska

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP