Urodzinowa Kartka dla "Sarenki"

Aby odkryć w Uczniach Naszej Szkoły jeszcze większe pokłady altruizmu i empatii oraz kształtować postawę pełną patriotycznych zachowań, postanowiliśmy dołączyć do Fecebookowej akcji organizowanej przez Pana Tomasza Sawickiego z Agencji Mienia Wojskowegopt.: „Urodzinowa Kartka Dla " Sarenki".
„Sarenka” czyli urodzona w Krakowie Pani mjr. Danuta Szyksznian, łączniczka Okręgu Wilno AK w grupie „Kozy”, podczas trwania II wojny światowej.

Zajęcia z uczniami uczęszczającymi do świetlicy szkolnej rozpoczęły się od przybliżenia losów Pani Danusi w kontekście przebiegu II wojny światowej oraz działalności AK. Wyrazom podziwu, uznania, a także zachwytu i chęci do działania nie było widać końca u naszych uczniów, dlatego szybko prześlijmy do kolejnego etapu zajęć jakim było wykonanie kartek urodzinowych dla „Sarenki”. Wszystkie prace starannie zapakowaliśmy w kopertę, którą odpowiednio zaadresowaliśmy i wysłaliśmy głównemu organizatorowi. Upominki z niniejszej akcji zostaną przekazane Pani Danusi 07.06.2017 r., w dniu jej urodzin. Bacznie będziemy obserwować finał akcji. 

Z całego serca pragniemy podziękować Naszym Uczniom za zaangażowanie,

Nauczyciele świetlicy

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP