Poznajemy szkolną bibliotekę

W środę 22 marca dzieci z klas I spotkały się z nauczycielem bibliotekarzem panią Elżbietą Furtak-Wiśniewską, która opowiedziała dzieciom szczegółowo i w ciekawy sposób o swojej pracy i szkolnej bibliotece.

Dzieci miały możliwość obejrzenia tych części biblioteki, które są dla nich zwykle niedostępne. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom najnowszą i najstarszą książkę w bibliotece. Dzieci były bardzo zainteresowane i aktywne, zasypały panią bibliotekarkę licznymi pytaniami na temat księgozbioru. Uczniom podobała się wizyta w szkolnej bibliotece, na koniec dzieci zadeklarowały, że będą często tu przychodzić, aby wypożyczać książki. 

Komunikaty

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP