Poznajemy szkolną bibliotekę

W środę 22 marca dzieci z klas I spotkały się z nauczycielem bibliotekarzem panią Elżbietą Furtak-Wiśniewską, która opowiedziała dzieciom szczegółowo i w ciekawy sposób o swojej pracy i szkolnej bibliotece.

Dzieci miały możliwość obejrzenia tych części biblioteki, które są dla nich zwykle niedostępne. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom najnowszą i najstarszą książkę w bibliotece. Dzieci były bardzo zainteresowane i aktywne, zasypały panią bibliotekarkę licznymi pytaniami na temat księgozbioru. Uczniom podobała się wizyta w szkolnej bibliotece, na koniec dzieci zadeklarowały, że będą często tu przychodzić, aby wypożyczać książki. 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP