Poznajemy szkolną bibliotekę

W środę 22 marca dzieci z klas I spotkały się z nauczycielem bibliotekarzem panią Elżbietą Furtak-Wiśniewską, która opowiedziała dzieciom szczegółowo i w ciekawy sposób o swojej pracy i szkolnej bibliotece.

Dzieci miały możliwość obejrzenia tych części biblioteki, które są dla nich zwykle niedostępne. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom najnowszą i najstarszą książkę w bibliotece. Dzieci były bardzo zainteresowane i aktywne, zasypały panią bibliotekarkę licznymi pytaniami na temat księgozbioru. Uczniom podobała się wizyta w szkolnej bibliotece, na koniec dzieci zadeklarowały, że będą często tu przychodzić, aby wypożyczać książki.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.