Konkurs plastyczny „WITAJ WIOSNO”

Świetlica szkolna zaprasza uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym pt. „Witaj wiosno”. Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni, rozwijanie inwencji twórczej dzieci inspirowanej pięknem przyrody, rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych wśród dzieci.

Prace konkursowe można wykonać dowolną techniką plastyczną (farby, pastele, wydzieranka, wycinanka, wyklejanka itp.). Praca powinna być płaska w formacie A3. Prace konkursowe należy przynosić do świetlicy szkolnej do dnia 27.03.2017 r. Każdą pracę należy podpisać na odwrocie (imię, nazwisko i klasa). Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.