Spotkanie autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

W środę 8 marca odbyły się spotkania autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem, w których uczestniczyli uczniowie klas II i III. W trakcie spotkań pan Waldemar Cichoń opowiadał uczniom o zawodzie pisarza, jak powstawał cykl książek o niesfornym kocie Cukierku oraz historie związane z tytułowym bohaterem opowiadań.

Autor czytał także fragmenty swoich książek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i zadawały pytania autorowi na temat jego zawodu, pisania książek i historii bohaterów opowiadań. Na zakończenie spotkania dzieci mogły zakupić książki z serii o kocie Cukierku wraz z dedykacją i autografem pisarza. Spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem było bardzo interesujące dla uczniów. Niektórzy uczniowie zainspirowani tym spotkaniem napisali nawet własne opowiadania, które później zaprezentowali koleżankom i kolegom w klasie.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.