Spotkanie autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

W środę 8 marca odbyły się spotkania autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem, w których uczestniczyli uczniowie klas II i III. W trakcie spotkań pan Waldemar Cichoń opowiadał uczniom o zawodzie pisarza, jak powstawał cykl książek o niesfornym kocie Cukierku oraz historie związane z tytułowym bohaterem opowiadań.

Autor czytał także fragmenty swoich książek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i zadawały pytania autorowi na temat jego zawodu, pisania książek i historii bohaterów opowiadań. Na zakończenie spotkania dzieci mogły zakupić książki z serii o kocie Cukierku wraz z dedykacją i autografem pisarza. Spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem było bardzo interesujące dla uczniów. Niektórzy uczniowie zainspirowani tym spotkaniem napisali nawet własne opowiadania, które później zaprezentowali koleżankom i kolegom w klasie.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP