Spotkanie autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

W środę 8 marca odbyły się spotkania autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem, w których uczestniczyli uczniowie klas II i III. W trakcie spotkań pan Waldemar Cichoń opowiadał uczniom o zawodzie pisarza, jak powstawał cykl książek o niesfornym kocie Cukierku oraz historie związane z tytułowym bohaterem opowiadań.

Autor czytał także fragmenty swoich książek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i zadawały pytania autorowi na temat jego zawodu, pisania książek i historii bohaterów opowiadań. Na zakończenie spotkania dzieci mogły zakupić książki z serii o kocie Cukierku wraz z dedykacją i autografem pisarza. Spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem było bardzo interesujące dla uczniów. Niektórzy uczniowie zainspirowani tym spotkaniem napisali nawet własne opowiadania, które później zaprezentowali koleżankom i kolegom w klasie.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania