Spotkanie autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem

W środę 8 marca odbyły się spotkania autorskie z pisarzem Waldemarem Cichoniem, w których uczestniczyli uczniowie klas II i III. W trakcie spotkań pan Waldemar Cichoń opowiadał uczniom o zawodzie pisarza, jak powstawał cykl książek o niesfornym kocie Cukierku oraz historie związane z tytułowym bohaterem opowiadań.

Autor czytał także fragmenty swoich książek. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i zadawały pytania autorowi na temat jego zawodu, pisania książek i historii bohaterów opowiadań. Na zakończenie spotkania dzieci mogły zakupić książki z serii o kocie Cukierku wraz z dedykacją i autografem pisarza. Spotkanie autorskie z panem Waldemarem Cichoniem było bardzo interesujące dla uczniów. Niektórzy uczniowie zainspirowani tym spotkaniem napisali nawet własne opowiadania, które później zaprezentowali koleżankom i kolegom w klasie.

Komunikaty

 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP