Współpraca z Hospicjum św. Łazarza

 Już po raz trzeci świetlica naszej szkoły w ramach współpracy z Hospicjum św. Łazarza włączyła się w akcję „Kwestujemy na rzecz Hospicjum św. Łazarza”. Panie: Anna Majkowska i Ewa Majcherczyk dzięki wielkiemu wsparciu ze strony Rodziców zorganizowały grupę uczniów, którzy dnia 3 listopada wraz z nauczycielami kwestowali na Cmentarzu Rakowice.

Dziewczynki: Zuzia Mazurek z kl. IIc, Gabrysia Góralczyk z kl. IIIe, Julia Halek z kl. IIIc, Julia Cichy z kl. Vb, Natalka Mularczyk z kl. Vb pomimo brzydkiej pogody dzielnie się spisały i nawet przez chwilę nie skarżyły się, nie narzekały. Nasz dyżur na cmentarzu trwał od godz. 14.00 do 16.00. Trzeba powiedzieć, że były to dwie godziny stania w strugach deszczu. Spisały się nie tylko nasze uczennice, ale również Darczyńcy, którzy nie żałowali pieniędzy, by wesprzeć szczytny cel. Możemy być dumni z naszych uczniów, dla których nie jest obojętny los potrzebujących. Dzieci doskonale zdawały sobie sprawę z tego, dla kogo i na co zbierane są te fundusze. Zadaniem szkoły oprócz nauczania jest również wychowanie. Musimy dbać o wrażliwość naszych pociech, bo to one w przyszłości będą odpowiedzialne za naszą Ojczyznę.

Anna Majkowska

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP