Wyniki konkursu plastycznego „Pomocna dłoń”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Pomocna dłoń”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VI. Celem konkursu było promowanie idei wolontariatu wśród dzieci, rozwijanie postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci.
W kategorii klas I i II nagrody zdobyli: Aleksandra Konopka z klasy II b (I miejsce), Mateusz Pająk z klasy II c (II miejsce), Maja Cisło z klasy II b (III miejsce). W kategorii klas III i IV nagrody i wyróżnienia zdobyli: Magdalena Ciszowska z klasy III e (I miejsce), Natalia Kusz z klasy III f (wyróżnienie). W kategorii klas V i VI wyróżnienie zdobyła Julia Pieczonka z klasy V c. Serdecznie gratulujemy!

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.