Wyniki konkursu plastycznego „Pomocna dłoń”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Pomocna dłoń”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VI. Celem konkursu było promowanie idei wolontariatu wśród dzieci, rozwijanie postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci.
W kategorii klas I i II nagrody zdobyli: Aleksandra Konopka z klasy II b (I miejsce), Mateusz Pająk z klasy II c (II miejsce), Maja Cisło z klasy II b (III miejsce). W kategorii klas III i IV nagrody i wyróżnienia zdobyli: Magdalena Ciszowska z klasy III e (I miejsce), Natalia Kusz z klasy III f (wyróżnienie). W kategorii klas V i VI wyróżnienie zdobyła Julia Pieczonka z klasy V c. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Komunikaty

 Serdecznie zapraszamy, w najbliższą środę

(21 marca 2018 r.)

na zebrania wybranych klas i konsultacje nauczycieli:

17:00 - zebrania klas 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 5c, 6b, 6c

17:30 - 19:00 - konsultacje z nauczycielami


 

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89
os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

logo1

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP