Wyniki konkursu plastycznego „Pomocna dłoń”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Pomocna dłoń”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VI. Celem konkursu było promowanie idei wolontariatu wśród dzieci, rozwijanie postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci.
W kategorii klas I i II nagrody zdobyli: Aleksandra Konopka z klasy II b (I miejsce), Mateusz Pająk z klasy II c (II miejsce), Maja Cisło z klasy II b (III miejsce). W kategorii klas III i IV nagrody i wyróżnienia zdobyli: Magdalena Ciszowska z klasy III e (I miejsce), Natalia Kusz z klasy III f (wyróżnienie). W kategorii klas V i VI wyróżnienie zdobyła Julia Pieczonka z klasy V c. Serdecznie gratulujemy!

 

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP