Dzień Kota w świetlicy

We wtorek 21 lutego obchodziliśmy Dzień Kota w świetlicy. Dzieci uczestniczyły w turnieju drużynowym, quizie wiedzy o kotach tych domowych i dzikich pt. „Koty górą”.

Dzieci śpiewały piosenki o kotach, układały rozsypankę wyrazową, odgadywały zagadki obrazkowe i muzyczne związane z kotami. Wszystkie dzieci, które brały udział w turnieju wiedzy otrzymały drobne upominki z wizerunkami kotów. Dzieci uczestniczyły również w zajęciach czytelniczych, słuchały opowiadań o kocie Cukierku, bohaterze książki W. Cichonia pt. „Cukierku, ty łobuzie”. Uczniowie na zajęciach plastycznych wykonywali i ozdabiali własne maski kotów.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.