Zima w szkole 2017

Uczestnicy zimowiska w ramach akcji „Zima w szkole” brali udział w różnorodnych zajęciach edukacyjno-rekreacyjnych. Były to m.in.:

- zajęcia stacjonarne na terenie placówki: warsztaty prowadzone przez Straż Miejską („Bezpieczne ferie zimowe” i „Autochodzik”) i Policję (bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych na zewnątrz i w domu, ostrożne korzystanie z treści dostępnych w sieci), olimpiada sportowa zorganizowana przez przedstawicieli Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice” oraz zabawy konstrukcyjne i tematyczne, gry planszowe, zajęcia plastyczne, relaksacyjne, a także warsztaty artystyczne, podczas których dzieci własnoręcznie wykonały mydełka,

- wyjścia poza teren szkoły: warsztaty w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej „Płynie Wisła, płynie”, warsztaty w Teatrze Szczęście „Zabawy teatralne – integracja, współpraca i rozwój”, wyjścia na spektakle teatralne, do Multikina oraz do Krainy Zabaw Dziecięcych „Gibon”.

Wszyscy uczestnicy akcji „Zima w szkole” spędzili ferie w ciekawy, rozwijający i atrakcyjny sposób. Nie było czasu na nudę, dzieci bardzo dobrze się bawiły, były wesołe i radosne. Oby tak dobre humory dopisywały im do końca roku szkolnego!

Serdecznie zapraszamy na zebrania i konsultacje.

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

12 grudnia 2017 r. (wtorek)
16:30 - zebrania klas 7

16:30 - zebranie klasy 3c

17:00 - zebranie klasy 3f

17:30 - zebrania klas 3a i 3b

13 grudnia 2017 r. (środa)
16:45- zebrania klas 1-6
17:15-18:30- konsultacje z nauczycielami