Zima w szkole 2017

Uczestnicy zimowiska w ramach akcji „Zima w szkole” brali udział w różnorodnych zajęciach edukacyjno-rekreacyjnych. Były to m.in.:

- zajęcia stacjonarne na terenie placówki: warsztaty prowadzone przez Straż Miejską („Bezpieczne ferie zimowe” i „Autochodzik”) i Policję (bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych na zewnątrz i w domu, ostrożne korzystanie z treści dostępnych w sieci), olimpiada sportowa zorganizowana przez przedstawicieli Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice” oraz zabawy konstrukcyjne i tematyczne, gry planszowe, zajęcia plastyczne, relaksacyjne, a także warsztaty artystyczne, podczas których dzieci własnoręcznie wykonały mydełka,


- wyjścia poza teren szkoły: warsztaty w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej „Płynie Wisła, płynie”, warsztaty w Teatrze Szczęście „Zabawy teatralne – integracja, współpraca i rozwój”, wyjścia na spektakle teatralne, do Multikina oraz do Krainy Zabaw Dziecięcych „Gibon”.


Wszyscy uczestnicy akcji „Zima w szkole” spędzili ferie w ciekawy, rozwijający i atrakcyjny sposób. Nie było czasu na nudę, dzieci bardzo dobrze się bawiły, były wesołe i radosne. Oby tak dobre humory dopisywały im do końca roku szkolnego!

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP