Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w kościele

W dniu 14 listopada 2013 roku odbył się koncert pieśni patriotycznych w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którego organizatorem była Rada Dzielnicy XV. Już po raz drugi nasza szkoła brała czynny udział w tym przedsięwzięciu. Uczniowie kl. zerowej oraz uczennice kl. IIc, IIIb, IIIc zaprezentowali dwie pieśni patriotyczne: „Przybyli Ułani” i „Maszerują strzelcy”.

Mali wykonawcy byli bardzo przejęci swoim występem. Nie tylko przyszli odświętnie ubrani, ale również włożyli wiele wysiłku w to, by cały kościół słyszał, jak śpiewają.

Po swoim występie uczniowie wraz z nauczycielami: Anną Majkowską, Bożeną Janakowską-Dzięgiel oraz Ewą Majcherczyk obejrzeli i wysłuchali wystąpień uczniów z innych szkół. Na koncercie była także nasza Pani Dyrektor, która nie kryła wzruszenia oglądając swoich najmłodszych uczniów. Nie mniej dumni ze swoich pociech byli również Rodzice. Cała impreza odbyła się w atmosferze zadumy i radości z tego, że mamy wolną Ojczyznę.

Anna Majkowska

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP