Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej

Dnia 18 listopada wraz z 8 uczennicami naszej szkoły: Justyną Pasik z kl. IIa, Wiktorią Gil z kl. IIc, Wiktorią Gołąb z kl. IIc, Kariną Gołąb z kl. IIc, Mileną Juraszewską z kl. IIc, Amelią Żabicką z kl. III e, Nikolą Prześlicą z kl. IIIe oraz Klaudią Janik z kl. IIIe, gościłyśmy w świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 144 na os. Bohaterów Września, gdzie odbył się międzyszkolny konkurs piosenki i pieśni patriotycznej.

Wzięły w nim udział zarówno dzieci z naszej świetlicy jak i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 144, Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek oraz przedszkolaki z Prywatnego Przedszkola Nr 3 na os. Piastów. Dzieci przygotowały szeroki repertuar piosenek patriotycznych tych mniej i bardziej znanych.
Jury, w którego skład weszły nauczycielki ze świetlicy szkolnej z SP 144 nie mogły wyłonić najlepszego wykonania (czemu się wcale nie dziwię) i dlatego każda ze szkół biorących udział w konkursie została przez nie oceniona indywidualne. I tak z naszej szkoły:
I miejsce – Wiktoria Gil i Wiktoria Gołąb z pieśnią „Legiony”
II miejsce – Milena Juraszewska i Karina Gołąb z peśnią „Piechota” oraz egzekwo Justyna Pasik z piosenką „Dziewczyna z granatem”
III miejsce – Amelia Żabicka, Klaudia Janik i Nikola Prześlica z piosenką „O mój rozmarynie”

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego fantastycznego wydarzenia. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie Szkoły Podstawowej nr 144 w zakładce „Dla Rodziców” > świetlica.

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP