Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej

Dnia 18 listopada wraz z 8 uczennicami naszej szkoły: Justyną Pasik z kl. IIa, Wiktorią Gil z kl. IIc, Wiktorią Gołąb z kl. IIc, Kariną Gołąb z kl. IIc, Mileną Juraszewską z kl. IIc, Amelią Żabicką z kl. III e, Nikolą Prześlicą z kl. IIIe oraz Klaudią Janik z kl. IIIe, gościłyśmy w świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 144 na os. Bohaterów Września, gdzie odbył się międzyszkolny konkurs piosenki i pieśni patriotycznej.

Wzięły w nim udział zarówno dzieci z naszej świetlicy jak i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 144, Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek oraz przedszkolaki z Prywatnego Przedszkola Nr 3 na os. Piastów. Dzieci przygotowały szeroki repertuar piosenek patriotycznych tych mniej i bardziej znanych.
Jury, w którego skład weszły nauczycielki ze świetlicy szkolnej z SP 144 nie mogły wyłonić najlepszego wykonania (czemu się wcale nie dziwię) i dlatego każda ze szkół biorących udział w konkursie została przez nie oceniona indywidualne. I tak z naszej szkoły:
I miejsce – Wiktoria Gil i Wiktoria Gołąb z pieśnią „Legiony”
II miejsce – Milena Juraszewska i Karina Gołąb z peśnią „Piechota” oraz egzekwo Justyna Pasik z piosenką „Dziewczyna z granatem”
III miejsce – Amelia Żabicka, Klaudia Janik i Nikola Prześlica z piosenką „O mój rozmarynie”

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tego fantastycznego wydarzenia. Więcej zdjęć znajdą Państwo na stronie Szkoły Podstawowej nr 144 w zakładce „Dla Rodziców” > świetlica.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania