Dzień Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej

W piątek 25 listopada w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci w tym dniu obejrzały przygotowaną prezentację multimedialną o historii Dnia Pluszowego Misia oraz popularnych postaciach misiów z bajek i filmów.

Po prezentacji odbył się quiz wiedzy nt. misiów- postaci z bajek, a uczniowie którzy uczestniczyli aktywnie w rozmowie zostali nagrodzeni pluszowymi misiami. Dzieci obejrzały także film pt. „Paddington”, o przygodach tytułowego misia, który bardzo się spodobał dzieciom. Zorganizowano także zajęcia plastyczne, dzieci wykonywały prace na konkurs „Mój przyjaciel miś”.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP