Dzień Życzliwości i Pozdrowień w świelicy

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy zajęcia wychowawcze pt. „Bądźmy życzliwi na co dzień”. Dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, grach dydaktycznych („magiczne słowa”, „wzajemna pomoc”).

W ramach zajęć czytelniczych dzieci wysłuchały wierszyków z książki pt. „Rady nie od parady” M. Strzałkowskiej. Uczniowie dekorowali gazetkę tematyczną, wykonywali prace plastyczne „uśmiechnięte buźki”. W świetlicy umieszczono skrzynkę życzeń i pozdrowień, do której uczniowie mogli wrzucać wykonane przez siebie kartki z życzeniami, pozdrowieniami dla koleżanek i kolegów. Dzieci, które wzięły udział w zajęciach otrzymały „ordery życzliwości”.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania