Dzień Życzliwości i Pozdrowień w świelicy

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy zajęcia wychowawcze pt. „Bądźmy życzliwi na co dzień”. Dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, grach dydaktycznych („magiczne słowa”, „wzajemna pomoc”).

W ramach zajęć czytelniczych dzieci wysłuchały wierszyków z książki pt. „Rady nie od parady” M. Strzałkowskiej. Uczniowie dekorowali gazetkę tematyczną, wykonywali prace plastyczne „uśmiechnięte buźki”. W świetlicy umieszczono skrzynkę życzeń i pozdrowień, do której uczniowie mogli wrzucać wykonane przez siebie kartki z życzeniami, pozdrowieniami dla koleżanek i kolegów. Dzieci, które wzięły udział w zajęciach otrzymały „ordery życzliwości”.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP