Konkurs Pieśni Patriotycznej „Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej”

 

W dniu 28 października 2016 r. odbył się w Muzeum Lotnictwa w Krakowie Konkurs Pieśni Patriotycznej „Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klasy II c i II a, których przygotowali do występu nauczyciele świetlicy szkolnej. Uczniowie w konkursie zaprezentowali pieśń pt. „Piechota”. Za wykonanie tej pieśni uczniowie otrzymali wyróżnienie w konkursie oraz nagrodę w postaci grupowego biletu na lekcję muzealną. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu.

W ramach projektu pt. „Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej” uczniowie mieli także okazję obejrzeć występy zespołów m.in. Zespołu Pieśni i Tańca „Nowa Huta”, Zespołu „Dzieci ze Skrzypnego”. Dzieci miały również możliwość wykonania ozdobnej biżuterii w biało-czerwonych barwach. Na zakończenie wizyty w Muzeum Lotnictwa w Krakowie uczniowie zwiedzili wystawę i mieli okazję obejrzeć prezentowane samoloty oraz śmigłowce.

W  Eskadrylli wystąpiły również uczennice klas 4-6. Natalia Wójcik,  nasza solistka  zaśpiewała pieśń pt. "Białe róże" a mały zespół wokalny czyli uczennice z klas 4b i 4d pieśń pt. " Ułani, ułani". Dziewczynki otrzymały słodkie podarunki.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP