Konkurs „Zasady w naszej świetlicy”

W naszej świetlicy we wrześniu i październiku odbywały się zajęcia dla dzieci na temat zasad zachowania w świetlicy. W ramach zajęć dzieci z klas II i III uczestniczyły w drużynowym turnieju wiedzy pn.„Świetlicjada – Zasady w naszej świetlicy”. Dzieci brały udział w zabawach oraz quizie wiedzy. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki. Odbył się także konkurs plastyczny „Świetlica strefą ciszy”. Uczestnicy konkursu projektowali i wykonywali symbole strefy ciszy w świetlicy. Nagrody w konkursie zdobyli nastepujący uczniowie:

I miejsce - Aleksandra Dziwisz III a,

II miejsce - Justyna Pasik II a,

III miejsce - Iga Kwiecień II a,

Wyróżnienia:  Izabela Tomczyk II b, Laura Biela III f.

Gratulujemy zwycięzcom konkursu!

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP