Lato w szkole 2016 - ostatnie wolne miejsca

Szanowni Państwo, zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na turnusy Lata w szkole:
4.07 - 8.07
11.07 - 15.07

Warunkiem zakwalifikowania dziecka na półkolonię jest oddanie wypełnionej karty uczestnika (karty do pobrania w świetlicy szkolnej) i wpłata 70 zł za jeden turnus.
W programie naszej półkolonii znajdują się m.in.: wyjście na warsztaty interaktywne „Wioski świata”, wyjście do kina, wyjścia do Aqua Parku, wycieczka do ZOO, na kręgle, wyjście na Kopiec Kościuszki, zabawy na dmuchanych zamkach – trampolinach oraz szereg zajęć sportowych organizowanych na terenie naszej szkoły, jak i również warsztaty artystyczne- bańki mydlane czy warsztaty plastyczne. W związku z tym, wpłacona kwota pozwoli na pokrycie kosztów wyjść, artykułów plastycznych oraz transportu.
Kwota nie obejmuje obiadów. Obiady zorganizowane zostaną tylko wtedy, gdy zbierze się grupa 40 dzieci jedzących cały obiad (7zł) lub tylko drugie danie (5zł).
Zapisy chętnych dzieci w świetlicy szkolnej od poniedziałku do piątku do dnia 20.05.2016r. na podstawie wypełnionej karty oraz wpłaty.
Szczegółowe informacje zdobędą Państwo w świetlicy szkolnej.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.