Konkurs recytatorski pt. „I Bóg stworzył... poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko...”

W piątek 6 listopada br. odbyły się w świetlicy szkolnej eliminacje do VI Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „I Bóg stworzył... poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko...”. W konkursie recytatorskim wzięło udział 10 uczniów z klas I-III.

Uczestnicy recytowali wiersze o tematyce religijnej oraz fragmenty Ewangelii wg św. Łukasza. Spośród uczniów, którzy najlepiej zaprezentowali wiersz oraz fragment Ewangelii dwie osoby wezmą udział w etapie międzyszkonym Konkursu recytatorskiego, są to: Martyna Niedzwiecka z klasy II d, Kamil Hejnold z klasy III e. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie Konkursu.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p