Konkurs recytatorski pt. „I Bóg stworzył... poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko...”

W piątek 6 listopada br. odbyły się w świetlicy szkolnej eliminacje do VI Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pt. „I Bóg stworzył... poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko...”. W konkursie recytatorskim wzięło udział 10 uczniów z klas I-III.

Uczestnicy recytowali wiersze o tematyce religijnej oraz fragmenty Ewangelii wg św. Łukasza. Spośród uczniów, którzy najlepiej zaprezentowali wiersz oraz fragment Ewangelii dwie osoby wezmą udział w etapie międzyszkonym Konkursu recytatorskiego, są to: Martyna Niedzwiecka z klasy II d, Kamil Hejnold z klasy III e. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie Konkursu.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP