Konkurs wiedzy "Legendy krakowskie"

W październiku w świetlicy szkolnej uczniowie mieli możliwość wysłuchania wielu legend o naszym miescie. Wspólnie czytaliśmy książkę Jana Adamczewskiego pt. "Legendy starego Krakowa". Na podstawie tej książki nauczyciele świetlicy przygotowali quiz składający się z aż 130 pytań dotyczących każdej z krakowskich legend.

19 października odbył się w świetlicy konkurs wiedzy. Uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na 11 wylosowanych pytań. W konkursie wzięło udział 10 uczniów z klas II i III. Najlepszymi okazali się: Magdalena Gawlik z kl. II b, Wiktoria Stec z kl. III d, Tosia Białko z kl. III d, Emilia Mika z kl. III d, Maria Głuch z kl. III d.
Laureaci konkursu szkolnego zakwalifikowali się do kolejnego etapu międzyszkolnego turnieju świetlic „Legendy krakowskie”, który odbędzie się 24 listopada w Szkole Podstawowej nr 107.

Gratulujemy!

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP