Świetlica 2014/2015

Drodzy Państwo, przedstawiamy galerię zdjęć prezentujących zaledwie wycinek życia świetlicy szkolnej - prace plastyczne dzieci stanowiące ilustracje do znanych baśni, maski karnawałowe, karmniki, zajęcia związane z zagadnieniami takimi jak bezpieczeństwo w Internecie, Europa w pigułce, zdrowie na talerzu, kolejno - warsztaty kwiatowe, spektakl teatralny, konkursy: recytatorskie, fotograficzne, plastyczne, piosenek, a także inne atrakcje, którymi wypełniony był mijający rok szkolny. Dziękujemy Uczniom za zaangażowanie we wszystkie działania, a Państwa zachęcamy do obejrzenia zdjęć. 

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP