Przedszkolaki z wizytą w świetlicy

W piątek 23 maja br. gościliśmy w naszej świetlicy dzieci z Niepu-blicznego Przedszkola Akuku. Tym razem uczennice uczęszczające na kółko plastyczno-teatralne „W świecie lalek teatralnych” pokazały Małym Gościom teatrzyk kukiełkowy pt. „Bajki naszego dzieciństwa”. Okazało się, że przedszkolaki znakomicie znają bajki: „Trzy świnki”, „Kopciuszek” i „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie bardzo im się podobało, czego wyrazem było żywe reagowanie na to, co działo się na scenie. Po części oficjalnej nauczycielki świetlicy p. Anna Majkowska i p. Bogumiła Suchanek przeprowadziły dla maluchów zajęcia plastyczne „Bohaterowie ulubionych bajek”. Zadaniem dzieciaków było ułożenie puzzli, odgadnięcie – jaka to postać z bajki i pokolorowanie swojego obrazka. Uczestnicy spotkania świetnie się bawili i z niesamowitą starannością wykonywali powierzone im zadania. Przyjemnością było pracować taką grupą. Dziękujemy za fantastyczną współpracę z przedszkolem Akuku i zapraszamy do innych wspólnych przedsięwzięć.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p

grosik