Przedszkolaki z wizytą w świetlicy

W piątek 23 maja br. gościliśmy w naszej świetlicy dzieci z Niepu-blicznego Przedszkola Akuku. Tym razem uczennice uczęszczające na kółko plastyczno-teatralne „W świecie lalek teatralnych” pokazały Małym Gościom teatrzyk kukiełkowy pt. „Bajki naszego dzieciństwa”. Okazało się, że przedszkolaki znakomicie znają bajki: „Trzy świnki”, „Kopciuszek” i „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie bardzo im się podobało, czego wyrazem było żywe reagowanie na to, co działo się na scenie. Po części oficjalnej nauczycielki świetlicy p. Anna Majkowska i p. Bogumiła Suchanek przeprowadziły dla maluchów zajęcia plastyczne „Bohaterowie ulubionych bajek”. Zadaniem dzieciaków było ułożenie puzzli, odgadnięcie – jaka to postać z bajki i pokolorowanie swojego obrazka. Uczestnicy spotkania świetnie się bawili i z niesamowitą starannością wykonywali powierzone im zadania. Przyjemnością było pracować taką grupą. Dziękujemy za fantastyczną współpracę z przedszkolem Akuku i zapraszamy do innych wspólnych przedsięwzięć.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP