Dzień Babci i Dziadka

W piątek 24 stycznia br. uczniowie ze świetlicy świętowali Dzień Babci i Dziadka. Tego roku obchodziliśmy te ważne dni pod hasłem "Aktywny Dzień Babci i Dziadka". Na przygotowane przez dzieci przedstawienie i wspólną zabawę przybyło wielu Gości. Dziadkowie i rodzice byli ogromnie wzruszeni kiedy ich pociechy recytowały przepięknej treści wiersze, podkreślające ogromną rolę Babć i Dziadków w życiu rodziny.

 Nie bez znaczenia są słowa piosenki "...i tylko z Tobą piękny jest świat". Każdy z nas, kto doświadczył miłości dziadków wie, ile ona znaczy i jak bardzo pozytywnie wpływa na nasze życie.

W tym dniu dzieci z wdzięcznością wyśpiewywały piosenki dla ukochanych dziadków. Po przedstawieniu nadszedł czas na wspólną zabawę. Naprawdę się działo! Okazało się, że Babcie i Dziadkowie doskonale potrafią się bawić i tańczyć. Pełni humoru i dobrego nastroju szybko włączyli się w pląsy ze swoimi wnuczętami. Ta część spotkania bardzo się spodobała gościom. Była to okazja, by wspólnie z dziećmi się poruszać, pobawić i pobyć ze sobą. Na koniec Seniorzy usłyszeli życzenia i otrzymali od swoich wnuków piernikowe serca - symbol miłości dziecka do dziadków.

Mamy nadzieję, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP