Październik w świetlicy klas 2 i 3

Złocista jesień na dobre zagościła w naszej świetlicy. Podczas zajęć uczniowie wykonali wiele prac plastycznych oraz śpiewali jesienne piosenki. Nie zabrakło także rozmów na temat darów jesieni czy też sposobów robienia przetworów.


Ważnym powodem do świętowania były obchody Dnia Edukacji Narodowej. W czasie zajęć podkreślaliśmy rolę nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Uczniowie naszej świetlicy wykonali piękne laurki, które później wręczali swoim nauczycielom.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP